مجموعه الکترونیکی معرفی سایت های بهائی منتشر شد.

تاریخ به روز رسانی در سایت: پ., 04/30/2009 - 10:54

مجموعه الکترونیکی معرفی سایت های بهائی منتشر شد

دیانت بهائی، آئینی است نو ظهور که متجاوز از یکصد و شصت سال از آغاز آن می گذرد. در این زمان کوتاه به موفقیت هایی دست یافت، که نظیر و مثل آن در تاریخ ادیان آسمانی مشاهده نشده است. این آئین با شتابی قابل ملاحظه در پهنه گیتی منتشر شد و به اکثر ممالک عالم راه یافت. ظهور و نشو و نمای این آئین با رشد و توسعه گسترده در صنعت و نوآوری همراه بود به طوری که این گسترش در دانش و فناوری که از خصوصیات این دور عظیم است وسایل لازم برای ترقی و توسعه هر چه سریعتر این آئین را فراهم آورد.

یکی از پدیده هایی که به سرعت عالم را تحت تاثیر حیرت آور خود قرار داد، ظهور شبکه جهانی اینترنت بود. این فناوری به زودی توسط بهائیان برای انتشار و معرفی تعالیم محبت محور بهائی مورد استفاده قرار گرفت. سالهای اخیر شاهد رشد روز افزون سایت های بهائی به خصوص سایت های فارسی زبان بوده است. از این رو شبکه توسعه دهندگان بهائی بر آن شد تا از طریق وب سایت خود (وب سایت پروژه های بهائی) و در راستای اهداف خود در حمایت و توسعه فعالیت های بهائیان در بخش نرم افزاری و اینترنتی، به معرفی سایت های بهائی معتبر و آشنا ساختن هر چه بیشتر کاربران اینترنت با آنها بپردازد. برای تحقق این منظور، معرفی سایت های بهائی تهیه شد و صفحات مستقلی در سایت برای آنها ایجاد گردید و در خبرنامه های عمومی به اعضای سایت نیز اعلان شدند. همچنین تصمیم گرفته شد که مجموعه ای الکترونیکی برای انتشار وسیعتر معرفی سایت ها تهیه شود. هم اکنون ویرایش اول این مجموعه اماده انتشار شده است که می توانید از آدرس ذیل آن را دریافت کنید:

لینک دانلود

در پایان از خوانندگان این مجموعه تقاضا می کنیم، آن را برای ضمن ارسال آن برای دوستان و آشنایان خود، برای پر بار تر شدن این مجموعه نظرات و پیشنهادات خود را برای ما ارسال کنند. ویرایش های کامل شده این مجموعه در آینده نیز تهیه می شود که انتشار آن از طریق سایت به اطلاع شما خواهد رسید.
عنوان سایت هایی که در ویرایش اول با آنها آشنا می شوید عبارتند از: روایتی تصویری از زندگی حضرت بهاءالله، گلچینی از دستخطها و پیامهای بیت العدل اعظم، سرویس خبری جامعه بهائی، کتابخانه و مراجع آثار بهائی، آئین بهائی، ورقا : سایت دانش آموزان ایرانی بهائی، ضیافت نوزده روزه، نقطه نظر، ولوله در شهر، سایت های بهائی، تلویزیون آئین بهائی، کسروی و بهائیگری، پژوهشنامه، رادیو نسیم، صدای دوست، دکتر داوودی، تقویم بهائی، بهائی تیوب و تصاویر بهائی.