نهم نوامبر 2000

تاریخ صدور پیام
9
نوامبر
2000
میلادی
19
آبان
1379
شمسی
6
شهر القدرة
157
بدیع
موضوعات پیام
دفترچه‌ی زیارتگاه و باغات بهایی در کوه کرمل

ترجمه‌ی ابلاغیه‌ی ٩ نوامبر ٢٠٠٠ دفتر امور ساختمانی قوس کرمل
خطاب به محافل روحانی ملی

یاران عزیز الهی
خوشوقتیم اطلاع دهیم که شهرداری حیفا تصمیم گرفته است کتابی در‌باره‌ی مقام اعلیٰ و طبقات آن، نظیر دفترچه‌ی "زیارتگاه و باغات بهایی در کوه کرمل-حیفا-اسراییل"، منتشر نماید. تاکنون جامعه‌ی بهایی یکصد‌هزار نسخه از دفترچه مزبور را دریافت و توزیع نموده است. این کتاب جدید همزمان با مراسم افتتاح طبقات منتشر خواهد شد و در دسترس شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت. مشخصات کتاب بقرار ذیل است:
قطع کتاب: ٣٣*٢٣ سانتیمتر
تعداد صفحات: ١٢٨ صفحه
متن به دو زبان انگلیسی و عبری است.
گذشته از متن، این کتاب محتوی یکصد عکس بزرگ خواهد بود که دارای کیفیت عالی است.
با مؤسّسه‌ی ناشر این کتاب به توافق رسیده‌ایم که کتاب به قیمت نازل جلدی ١٠ دلار به احبا فروخته شود مشروط بر اینکه سفارشات فوراً واصل گردد. البته هزینه‌ی ارسال سفارشات با پست هوایی یا زمینی علاوه بر قیمت فوق‌الذکر خواهد بود. این کتاب را فقط از طریق کتابفروشی‌های امری می‌توان به احبّاء فروخت، چون فروش تجارتی کتاب بوسیله‌ی کتابفروشی‌ها و مؤسّسات غیر امری در اختیار مؤسّسه‌ی ناشر خواهد بود. شهرداری حیفا قصد دارد کتاب را به قیمتی بسیار گرانتر از طریق مؤسّسات بازرگانی خود به فروش برساند.
یقین است که احبای الهی همانطور که از دفترچه‌ی "زیارتگاه و باغات بهایی در حیفا" که شهرداری منتشر کرده بود استقبال نمودند از این کتاب نیز استقبال خواهند نمود و این کتاب وسیله‌ی پر‌ارزشی برای اقدامات تبلیغی و روابط عمومی خواهد شد. لطفاً هر چه زودتر تصمیم بگیرید بنحوی که سفارشات شما تا قبل از ٣١ دسامبر ٢٠٠٠ واصل گردد. سفارشاتی که زودتر واصل شود بلافاصله بعد از مراسم افتتاح در ماه می‌ارسال خواهد شد.
با تحیات بهایی
فریبرز صهبا
مدیر طرح ساختمانی